Календар на настани

image_pdfimage_print
пон вто сре чет пет саб нед
1
Најава за промоција на две активности насочени кон надминување на родовите стереотипи во медиумите – 01.03.2018г. 12:00 pm
Најава за промоција на две активности насочени кон надминување на родовите стереотипи во медиумите – 01.03.2018г.
Мар 1 @ 12:00 pm – 4:00 pm
Скопје, 26.02.2018г. – На 1 март 2018 година (четврток) со почеток во 12 часот, Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги организира настан на кој ќе промовира две од своите ... [...]
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Accessibility

Accessibility