Календар на настани

пон вто сре чет пет саб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Најава за настан за Говор на омраза во медиумите – 12 Април 2018 1:00 pm
Најава за настан за Говор на омраза во медиумите – 12 Април 2018
Апр 12 @ 1:00 pm
На 12 Април 2018 година со почеток во 13:00 часот, во хотелот „Холидеј Ин“, Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги и Советот на Европа, ... [...]
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30